Wielkie Otwarcie Galerii EMKA

with Brak komentarzy
Jestem Stylistką Galerii EMKA

Kilka tygodni temu odbyło się Wielkie Otwarcie Galerii EMKA w Koszalinie. Setki osób przyszli zobaczyć, jak EMKA wygląda po zmianach. Atrakcji było mnóstwo zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Jedną z nich były bezpłatne konsultacje stylistyczne ze mną w strefie Showroom. Dzięki uprzejmości marek Top Secret, Monnari, Quisque oraz Carry miałam piękne ubrania, buty i akcesoria, na których mogłam pracować. Chętne Panie przychodziły często już z gotowymi pytaniami lub problemami, wiedziały, w jakim zakresie chcą uzyskać poradę. Jako że uwielbiam kontakt z ludźmi, doradzanie im było dla mnie czystą przyjemnością.

Jestem Stylistką Galerii EMKA

Podczas wydarzenia zostały ogłoszone również wyniki konkursu #jestememką. Miałam zaszczyt poznać dwie świetne kobiety Małgorzatę, która wygrała konkurs i Joannę, która zajęła drugie miejsce. Następnego dnia udałyśmy się z Paniami na wspólne zakupy (ale o tym innym razem).

Jestem Stylistką Galerii EMKA
Jestem Stylistką Galerii EMKA
Jestem Stylistką Galerii EMKA

Miałam również okazję wystąpić na scenie o opowiedzieć o najnowszych trendach, a także przeprowadzić konkurs, w którym trzy Panie z publiczności musiały przygotować ciekawe stylizacje z ubrań naszych Partnerów. Zabawy i śmiechu było mnóstwo, a ostateczny wybór nie był łatwy. Konkurs wygrała Pani Beata i to właśnie z nią udałyśmy się na zakupy, które sponsorowała Galerii EMKA.

Na pewno długo nie zapomnę tego dnia. Została oficjalnie ogłoszona moja współpraca z Galerią EMKA, na myśl której bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że sprostam oczekiwaniom klientów EMKI.

Organizacja Wielkiego Otwarcia była na najwyższym poziomie i ogromnie mi było miło poznać wszystkie osoby, z którymi miałam okazję rozmawiać. EMKA, trwaj!

Leave a Reply