Warto brać udział w konkursach! Możesz wygrać rewelacyjne nagrody, jak w Galerii EMKA.

with Brak komentarzy
Pamiętacie, gdy Wam opowiadałam o dwóch pięknych kobietach, które wygrały w konkursie, organizowanym przez Galerię EMKA na Wielkie Otwarcie? Każda z nich otrzymała bony pieniężne na zakupy ze stylistką, na które wybrałyśmy się następnego dnia, by wykorzystać rabaty w sklepach, przygotowane specjalnie na ten weekend.

Jako pierwsza przyszła Joanna, młoda kobieta i wielka artystka. Co ciekawe, artystka była ubrana na ciemno, prawie czarno. Wytłumaczyła mi to tak, że ona ma kolorową duszę 🙂 Ale ja oczywiście nie mogłam się powstrzymać i chciałam przemycić kolor również do jej szafy. Naszym celem było uzupełnienie garderoby o niezbędne elementy, które Asia będzie mogła ubierać na różne okazje. Tak się czasem dzieje na początku, że słyszę w odpowiedzi "Ale że ja? Na pewno? Nieee, ja na pewno będę w tym wyglądać". Tym razem widziałam to w oczach Asi. Całe szczęście, że mi zaufała i pozwoliła dobrać dla niej coś innego, coś, czego nie nosi na co dzień i w czym wyglądała rewelacyjnie. MIałyśmy do wydania 500 zł i śmiało mogę powiedzieć, że wykorzystałyśmy tę sumę bardzo racjonalnie, przemyślanie i przyszłościowo. Zobaczcie sami.

zakupy ze stylistka galeria emka koszalin olga kurenna

Opinia Joanny po naszych zakupach mówi sama za siebie.

Dzięki Oldze nareszcie dowiedziałam się, jak dobierać ubrania do sylwetki, poczułam się piękniej i pewniej w stylizacji, którą mi zaproponowała. Zakupy z Olgą, to sama przyjemność. Baaardzo polecam.

Następnie spotkałam się z Panią Małgorzatą, która wygrała konkurs i miałyśmy do wydania 700 zł. Za zadanie miałyśmy znalezienie sukienki na okazjonalne rodzinne uroczystości. W Monnari znalazłyśmy sukienkę odpowiednią do sylwetki i do typu kolorystycznego. Do tego dopasowałyśmy świetny klasyczny płaszcz, który przyda się na chłodniejsze dni. Nie mogło też zabraknąć eleganckich spodni cygaretek w połączeniu z bluzkami. Podczas zakupów zawsze zwracam uwagę na to, by rzeczy, które kupujemy, ze sobą się łączyły w różne kombinacje. I tu mamy przykład, gdzie możemy ubrać total look lub zamienić kolory góry. Zadowolenie z zakupów na 100%.

zakupy-ze-stylistka-galeria-emka-koszalin-olga-kurenna-2

Opinia Pani Małgosi po wspólnych zakupach:

p. Olga jest osobą bardzo kompetentną, taktowną, zakupy z nią to nie tylko przyjemnośc ale też wielka nauka jak dobierać sobie ubrania, co pasuje a co nie... Jak wybrać "w gąszczu" ofert... Jesli ktos nie korzystał z usług stylistki, to warto o tym pomyśleć - bardzo polecam!

Dziękuję obu Paniom za mile spędzony czas!

 

Leave a Reply