Kim jestem?

Nazywam się Olga Kurenna. Jestem stylistką, doradcą wizerunku i pasjonatką mody. Robię rewolucje w wizerunku kobiet i mężczyzn, pomagając im odnaleźć własny styl i wydobyć ich piękno. Prowadzę własny program "o!Kurenna" w TV Max. Jestem stylistką Galerii EMKA, jak również piszę felietony do prasy, prowadzę warsztaty stylu dla kobiet i mężczyzn, szkolenia z zakresu dress code dla firm oraz szkolenia sprzedażowe dla marek modowych. Jestem autorką pierwszego w Polsce stylowego kursu online „Podstawy damskiej garderoby w 9 dni".

Od dzieciństwa interesował mnie świat mody. Choć z wykształcenia jestem logistykiem, to pasja do stylizacji i wizerunku towarzyszyła mi na każdym etapie życia. Przerabiałam ubrania, szyłam własne, pomagałam niezdecydowanym koleżankom w doborze odpowiednich ubrań. Kilka lat temu zaczęłam stylizować sesje zdjęciowe i od tego czasu wiem, w czym jestem dobra i co chcę w życiu robić.

Jako osobista stylistka pomogę Ci znaleźć Twój styl, żeby był zgodny z Twoją osobowością, typem urody i sylwetki, trybem życia i rodzajem pracy. Podpowiem Ci, jak rozsądnie kupować ubrania, by zawsze mieć w co się ubrać. Jak niegdyś powiedziała Coco Chanel “moda przemija, styl pozostaje” - podążając za tą maksymą pomogę Ci stworzyć styl ponadczasowy, by to, co modne w jednym sezonie, było wykorzystane w następnym.

Moja oferta jest skierowana zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn i znajduje się w niej m.in.:
  • Konsultacja stylistyczna
  • Przegląd szafy
  • Zakupy ze stylistką
  • Stylizacja ślubna
  • Warsztaty stylizacyjne
  • Szkolenia dress code
  • Stylizacja sesji zdjęciowych

Jeśli masz pomysł na inny rodzaj współpracy, napisz do mnie: info@olgakurenna.pl

ZAUFALI MI

stylistka galeria emka

OPINIE KLIENTÓW