Czy masz już sukienkę na Andrzejki?

with Brak komentarzy

W sklepach jest bardzo duży wybór sukienek, ale nie zawsze wiemy, które są dla nas odpowiednie. Na podstawie propozycji andrzejkowych chcę Ci opowiedzieć, na co masz zwracać uwagę przy wyborze kreacji na tę lub inną okazję. Większość propozycji jest klasyczna, byś mogła je założyć nie jeden raz. Nazwy sylwetek, które swoją drogą uwielbiam, są standardowo zaczerpnięte od mojej style coach Justyny Krawczyk. Radzę, polub je i Ty! 

Ramiona Venus charakteryzują się, jak sama nazwa wskazuje, szerszymi ramionami niż biodrami. Dlatego staraj się ich nie uwydatniać jeszcze bardziej, zachowując minimalizm u góry sylwetki. Polub dekolty w serek i góry bez rękawów. Niech dzieje się na dole! Poprzeczne pasy, duże wzory, zaszewki, falbany. Tym działaniem zrównoważysz sylwetkę.

Ciekawe propozycje znajdziesz w: ZALANDO • SALTANDPEPPER

Marylin Monroe jest idealną klepsydrą i może sobie pozwolić na prawie wszystko. Fajnie jest, gdy Marylin pokazuje swoje kształty, ale przecież są kobiety, którym nie zawsze to odpowiada. Dekolty, kokardy, chokery, podkreślona talia, warstwowość. Eksperymentuj!

Ciekawe propozycje znajdziesz w: ZALANDO • SALTANDPEPPER • MYSIGNATURE

Zmysłowe biodra są odwrotnością Ramion Venus. Dół prosty, a na górze wszystko (oczywiście z umiarem ;)). Falbany, koronki, desenie, marszczenia, żaboty, wysoka talia. Możesz też pobawić się sukienkami-nietoperzami, które są luźne z tendencją rozszerzania się ku górze, czyli to, co czego dążymy. Co w przypadku wzorzystego dołu? Zastosuj trik zwrócenia uwagi góry sylwetki kolorem, np. białym, który najszybciej zauważa nasze oko.

Ciekawe propozycje znajdziesz w: ZALANDO • SALTANDPEPPER

Super Sporty nie ma wyraźnie zaznaczonej talii, stąd też naszym zadaniem jest jej podkreślenie. Dodaj objętości na górze i na dole, stosując poszerzające elementy. Poza pasami, warstwami i falbanami możesz wybrać wzór, np. jak w środkowej propozycji, gdzie ukośne linie ciągną ku górze, a zaokrąglone elementy poszerzają optycznie biodra.

Ciekawe propozycje znajdziesz w: ZALANDO • SALTANDPEPPER • WYPOZYCZSUKIENKE

Masz piękny biust, zgrabne nogi i mały brzuszek? Można powiedzieć, że jesteś Okrągłym Słońcem. Nie oznacza też to, że jesteś skazana na noszenie obszernych, workowatych sukienek. Pokaż dekolt, zaznacz talię lub wybierz prosty krój sukienki. Wykorzystuj jednolite materiały, ale pobaw się krojem i dodatkami: mocnymi butami lub ciekawy naszyjnikiem.

Ciekawe propozycje znajdziesz w: ZALANDO • SALTANDPEPPER • WYPOZYCZSUKIENKE • MYSIGNATURE • BUCLE

 

BAW SIĘ ŚWIETNIE I PAMIĘTAJ O UŚMIECHU! 

Leave a Reply